Skip to main content Skip to footer content

The Gift Guide

Gifts for Women

Mark any special occasion with a touch of Dior magic. Whether it's a birthday or a special occasion, a Dior gift exudes generosity. Discover the perfect Dior beauty gift for her, from the iconic Lip Glow Oil, Lip Glow Butter and the timeless Miss Dior perfume to Dior Addict perfume, and luxurious La Collection Privée Christian Dior fragrances. Browse our curated selection and find exquisite Dior gift sets that capture the essence of Dior beauty.

New
Exclusive
Le 30 Montaigne Dior Beauty Advent Calendar  - Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
1 shade available
£ 604.00
New
Exclusive
Stackable Candle - Limited Edition  - Dior Délice scented Christmas candle
Dior Délice scented Christmas candle
£ 650.00
New
Exclusive
Scented Ornament Set - Limited Edition  - 16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
£ 480.00
(£ 40,000.00/Kg)
New
Exclusive
Dior Délice Christmas Candle  - Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
New
Exclusive
Miss Dior Eau de Parfum Set - Limited edition  - Eau de parfum and body milk
Eau de parfum and body milk
£ 120.00
New
Exclusive
Miss Dior Beauty Ritual Gift Set  - Eau de toilette 50ml and Lip Glow - Limited Edition
Eau de toilette 50ml and Lip Glow - Limited Edition
£ 129.00
(£ 2,580.00/L)
New
Exclusive
Miss Dior Eau de Parfum Gift Set   - Eau de parfum 100ml and travel spray - Limited Edition
Eau de parfum 100ml and travel spray - Limited Edition
Intensity
£ 174.00
New
Exclusive
Hypnotic Poison Gift Set  - Eau de toilette 50ml and body lotion 75ml - Limited edition - Gift case
Eau de toilette 50ml and body lotion 75ml - Limited edition - Gift case
£ 104.00
New
Exclusive
Miss Dior Eau de Parfum – Limited Edition  - Eau de Parfum 100ml with gift case - Sensual, vanilla-tinged floral notes
Eau de Parfum 100ml with gift case - Sensual, vanilla-tinged floral notes
Intensity
£ 150.00
(£ 1,500.00/L)
New
Exclusive
J’adore Intense - Limited Edition  - Fragrance 100ml with gift case - Floral and honeyed notes
Fragrance 100ml with gift case - Floral and honeyed notes
Intensity
£ 155.00
(£ 1,550.00/L)
The Plump and Glow Ritual Gift Set  - Lip Glow and Lip Maximizer - Limited Edition
Lip Glow and Lip Maximizer - Limited Edition
£ 68.00
New
Exclusive
The Volume and Glow Ritual Gift Set  - Lip Glow Oil, Diorshow Overcurl mascara and Rosy Glow blush - Limited Edition
Lip Glow Oil, Diorshow Overcurl mascara and Rosy Glow blush - Limited Edition
£ 107.00
New
Exclusive
The Beauty and Care Ritual Gift Set  - Le Baume multi-use cream and Lip Maximizer - Limited Edition
Le Baume multi-use cream and Lip Maximizer - Limited Edition
£ 89.00
New
Exclusive
The Volume and Definition Essentials Gift Set  - Diorshow Overvolume mascara and lash primer-serum - Limited Edition
Diorshow Overvolume mascara and lash primer-serum - Limited Edition
£ 76.00
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Dior Paradise  - Unisex eau de parfum - Almond notes
Unisex eau de parfum - Almond notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Ambre Nuit  - Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Rouge Trafalgar Esprit de Parfum  - Perfume extract – intense fruity notes
Perfume extract – intense fruity notes
Intensity
£ 380.00
(£ 4,750.00/L)
New
Exclusive
Gris Dior Scent of Luxury Gift Set  - Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
£ 330.00
Exclusive
Scented Hand and Body Soap   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 70.00
(£ 233.33/L)
Exclusive
Moisturising Hand and Body Lotion   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 91.00
(£ 303.33/L)
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Oil  - 24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
Try it on
24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
19 shades available
£ 34.00
(£ 5,666.67/L)
Bestseller
Dior Addict Lip Maximizer  - Plumping Gloss - instant and long-term volume effect - 24h hydration
Try it on
Plumping Gloss - instant and long-term volume effect - 24h hydration
29 shades available
£ 34.00
(£ 5,666.67/L)
Exclusive
Bestseller
Dior Addict Lip Ritual Gift Set  - Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
£ 72.00
Rouge Dior  - Lipstick - velvet, satin and veil finishes - longwear - 24-hour comfort - refillable
Try it on
Lipstick - velvet, satin and veil finishes - longwear - 24-hour comfort - refillable
68 shades available
£ 42.00
(£ 12,000.00/Kg)
Bestseller
Dior Forever Skin Glow  - Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
45 shades available
£ 54.00
(£ 1,800.00/L)
New
Try it First
Dior Backstage Glow-Up Skin Tint  - Tinted moisturiser - Natural soft glow - 24h wear and hydration
Tinted moisturiser - Natural soft glow - 24h wear and hydration
24 shades available
£ 49.00
(£ 1,225.00/L)
Dior Backstage Glow Maximizer Palette  - Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
Try it on
Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
8 shades available
£ 47.00
(£ 4,700.00/Kg)
Dior Backstage Airflash Mist  - Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
1 shade available
£ 35.00
(£ 350.00/L)
Bestseller
Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Activated Serum  - Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
From £ 253.00
-
‎
30 ml
(£ 8,433.33/L)
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle  - Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
£ 385.00
(£ 7,700.00/L)
New
Exclusive
Dior Capture High-Performance Anti-Ageing Serum Ritual  - Lotion 50ml, serum 50ml and day cream 15ml trio - Limited Edition
Lotion 50ml, serum 50ml and day cream 15ml trio - Limited Edition
£ 149.00
Bestseller
Dior Capture Le Sérum  - Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
From £ 99.00
-
‎
30 ml
(£ 3,300.00/L)
Dior Beauty Digital Gift Card
1 shade available
From £ 50.00 to £ 1,000.00

Gifts For Men

Celebrate Him with a Dior Beauty Gift. Find the perfect Dior beauty gift to celebrate every moment. Whether it's a special occasion, a birthday or Father's Day, a Dior gift exudes magic and generosity. Browse our curated selection of Dior Sauvage perfume, iconic Sauvage Elixir, Dior Homme aftershave, as well as men's skincare, and gift sets designed for him.

New
Exclusive
Le 30 Montaigne Dior Beauty Advent Calendar  - Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
1 shade available
£ 604.00
New
Exclusive
Stackable Candle - Limited Edition  - Dior Délice scented Christmas candle
Dior Délice scented Christmas candle
£ 650.00
New
Exclusive
Scented Ornament Set - Limited Edition  - 16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
£ 480.00
(£ 40,000.00/Kg)
New
Exclusive
Dior Délice Christmas Candle  - Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
New
Exclusive
Dior Homme  Gift Set  - Eau de parfum intense 100ml and travel spray - Limited Edition - Gift case
Eau de parfum intense 100ml and travel spray - Limited Edition - Gift case
Intensity
£ 145.00
New
Exclusive
Fahrenheit Gift Set  - Eau de toilette 100ml and shower gel - Limited Edition
Eau de toilette 100ml and shower gel - Limited Edition
Intensity
£ 120.00
Exclusive
Limited
Sauvage Essentials Gift Set  - Eau de Parfum 60ml, Face Cleanser and Serum - Limited Edition
Eau de Parfum 60ml, Face Cleanser and Serum - Limited Edition
£ 156.00
Sauvage Eau de Parfum, Shower Gel & Deodorant Stick - Gift Set
From £ 168.00
New
Exclusive
Celebrate with Sauvage Gift Set  - Sauvage Extrait and Sauvage Deodorant Spray
Sauvage Extrait and Sauvage Deodorant Spray
£ 196.00
New
Exclusive
Sauvage Extrait - Limited Edition  - Extrait de Parfum 50ml with gift case - Woody notes - Gift case
Extrait de Parfum 50ml with gift case - Woody notes - Gift case
Intensity
£ 153.00
(£ 3,060.00/L)
New
Exclusive
Sauvage Elixir - Limited Edition  - Elixir 60ml with gift case - Spicy and woody notes - Gift case
Elixir 60ml with gift case - Spicy and woody notes - Gift case
Intensity
£ 149.00
(£ 2,483.33/L)
New
Exclusive
Sauvage Eau de Parfum - Limited Edition  - Eau de Parfum 100ml with gift case - Citrus and vanilla notes - Gift case
Eau de Parfum 100ml with gift case - Citrus and vanilla notes - Gift case
Intensity
£ 125.00
(£ 1,250.00/L)
New
Exclusive
Sauvage Eau de Toilette - Limited Edition  - Eau de Toilette 100ml with gift case - Citrus and peppery notes - Gift case
Eau de Toilette 100ml with gift case - Citrus and peppery notes - Gift case
Intensity
£ 110.00
(£ 1,100.00/L)
New
Exclusive
Sauvage Parfum - Limited Edition  - Parfum 100ml with gift case - Citrus and woody fragrance notes - Gift case
Parfum 100ml with gift case - Citrus and woody fragrance notes - Gift case
Intensity
£ 149.00
(£ 1,490.00/L)
New
Exclusive
Ambre Nuit L’Art du Parfumage Gift Set  - Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
£ 421.00
Eau de Parfum and hydrating Hand and Body Lotion
£ 351.00
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Ambre Nuit  - Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bois Talisman  - Unisex eau de parfum - woody and vanilla notes
Unisex eau de parfum - woody and vanilla notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Vanilla Diorama  - Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Tobacolor  - Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Dior Paradise  - Unisex eau de parfum - Almond notes
Unisex eau de parfum - Almond notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Rouge Trafalgar Esprit de Parfum  - Perfume extract – intense fruity notes
Perfume extract – intense fruity notes
Intensity
£ 380.00
(£ 4,750.00/L)
Coming Soon
The Perfumer’s Palette - Limited Edition  - La Collection Privée - 8 Fragrance Miniatures Set - 8 x 10 ml
La Collection Privée - 8 Fragrance Miniatures Set - 8 x 10 ml
1 shade available
£ 304.00
The Perfumer's Palette  - Set of 6 Esprits de Parfum miniatures - 6 x 7.5 ml
Set of 6 Esprits de Parfum miniatures - 6 x 7.5 ml
£ 280.00
(£ 6,222.22/L)
Exclusive
Scented Hand and Body Soap   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 70.00
(£ 233.33/L)
Exclusive
Moisturising Hand and Body Lotion   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 91.00
(£ 303.33/L)
Exclusive
Dior Homme Fragrance and Deodorant Gift Set  - Dior Homme Parfum 50ml and Deodorant Spray 150ml - Limited Edition
Dior Homme Parfum 50ml and Deodorant Spray 150ml - Limited Edition
£ 152.00
Dior Homme Parfum  - Floral and woody notes
Floral and woody notes
Intensity
From £ 109.00
-
Spray
50 ml
(£ 2,180.00/L)
Bestseller
Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Activated Serum  - Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
From £ 253.00
-
‎
30 ml
(£ 8,433.33/L)
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle  - Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
£ 385.00
(£ 7,700.00/L)
Bestseller
Dior Capture Le Sérum  - Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
From £ 99.00
-
‎
30 ml
(£ 3,300.00/L)
Dior Capture Night Cream  - Face night cream - high performance age-defying correction, targets wrinkles and firmness
Face night cream - high performance age-defying correction, targets wrinkles and firmness
£ 119.00
(£ 2,380.00/L)
Bestseller
La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser  - Purifying and hydrating face cleanser
Purifying and hydrating face cleanser
£ 49.00
(£ 326.67/L)
Le Baume  - Revitalising multi-use cream for hands, lips and body
Revitalising multi-use cream for hands, lips and body
£ 55.00
(£ 1,100.00/L)
Dior Beauty Digital Gift Card
1 shade available
From £ 50.00 to £ 1,000.00

Gifts For All

Celebrate individuality with Gifts for All. Find the perfect Dior beauty gift to celebrate every moment. Browse our curated selection of gift ideas, including unisex perfume, home fragrance, skincare, and makeup – deach esigned to enhance everyone's unique beauty. Discover exquisite Dior gift sets that capture the essence of Dior beauty, for all.

New
Exclusive
Le 30 Montaigne Dior Beauty Advent Calendar  - Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
Christmas Advent calendar - Selection of 24 creations
1 shade available
£ 604.00
Coming Soon
La Malle des Rêves Exceptional Advent Calendar  - La Collection Privée Advent Calendar - 24 Dior gifts - Limited Edition
La Collection Privée Advent Calendar - 24 Dior gifts - Limited Edition
£ 6,500.00
New
Exclusive
Stackable Candle - Limited Edition  - Dior Délice scented Christmas candle
Dior Délice scented Christmas candle
£ 650.00
New
Exclusive
Scented Ornament Set - Limited Edition  - 16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
£ 480.00
(£ 40,000.00/Kg)
New
Exclusive
Dior Délice Christmas Candle  - Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Dior Paradise  - Unisex eau de parfum - Almond notes
Unisex eau de parfum - Almond notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Jasmin des Anges  - Unisex eau de parfum - floral, apricot and honey notes
Unisex eau de parfum - floral, apricot and honey notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Coming Soon
The Perfumer’s Palette - Limited Edition  - La Collection Privée - 8 Fragrance Miniatures Set - 8 x 10 ml
La Collection Privée - 8 Fragrance Miniatures Set - 8 x 10 ml
1 shade available
£ 304.00
Exclusive
The Perfumer’s Floral Palette  - La Collection Privée - 4 Floral Perfume miniatures gift set - 4 x 10 ml
La Collection Privée - 4 Floral Perfume miniatures gift set - 4 x 10 ml
£ 154.00
Personalisable Travel Spray
From £ 261.00
 Travel spray refills   - La Collection Privée travel spray fragrance refills - 2 x 12 ml
La Collection Privée travel spray fragrance refills - 2 x 12 ml
£ 81.00
(£ 3,375.00/L)
Rose Star  - Unisex eau de parfum - floral and ambery notes
Unisex eau de parfum - floral and ambery notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Ambre Nuit  - Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Tobacolor  - Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Rouge Trafalgar  - Unisex eau de parfum - chypre and fruity notes
Unisex eau de parfum - chypre and fruity notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bois Talisman  - Unisex eau de parfum - woody and vanilla notes
Unisex eau de parfum - woody and vanilla notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Rouge Trafalgar Esprit de Parfum  - Perfume extract – intense fruity notes
Perfume extract – intense fruity notes
Intensity
£ 380.00
(£ 4,750.00/L)
Exclusive
Scented Hand and Body Soap   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 70.00
(£ 233.33/L)
Exclusive
Moisturising Hand and Body Lotion   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 91.00
(£ 303.33/L)
New
Exclusive
Gris Dior Scent of Luxury Gift Set  - Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
£ 330.00
New
Exclusive
Ambre Nuit L’Art du Parfumage Gift Set  - Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
£ 421.00
Exclusive
Dior Prestige Exceptional Micro-Nutritive and Repairing Ritual  - Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
£ 419.00
Bestseller
Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Activated Serum  - Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
From £ 253.00
-
‎
30 ml
(£ 8,433.33/L)
New
Exclusive
Dior Capture High-Performance Anti-Ageing Serum Ritual  - Lotion 50ml, serum 50ml and day cream 15ml trio - Limited Edition
Lotion 50ml, serum 50ml and day cream 15ml trio - Limited Edition
£ 149.00
New
Exclusive
Dior Capture High-Performance Anti-Ageing Correction Ritual   - Lotion 50ml, serum 10ml and day cream 50ml trio - Limited Edition
Lotion 50ml, serum 10ml and day cream 50ml trio - Limited Edition
£ 110.00
Mattifying Invisible UV Stick SPF 50 PA++++  - Daily invisible sunscreen stick - SPF 50 PA++++ matte finish
Daily invisible sunscreen stick - SPF 50 PA++++ matte finish
£ 55.00
(£ 5,500.00/Kg)
Hydrating Invisible UV Fluid SPF 50+ PA++++  - Daily invisible UV protection fluid sunscreen - SPF 50+ PA++++ hydrating finish
Daily invisible UV protection fluid sunscreen - SPF 50+ PA++++ hydrating finish
£ 52.00
(£ 1,733.33/L)
Le Baume - limited edition  - Revitalising multi-use body, lips and hand cream
Revitalising multi-use body, lips and hand cream
3 shades available
£ 54.00
(£ 1,080.00/L)
Bestseller
La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser  - Purifying and hydrating face cleanser
Purifying and hydrating face cleanser
£ 49.00
(£ 326.67/L)
Exclusive
Scented Candles   - La Collection Privée - 10 Fragrances available
La Collection Privée - 10 Fragrances available
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
Scented Candle Discovery Set   - 3 Scented Candle Gift Set - 3 x 85 g
3 Scented Candle Gift Set - 3 x 85 g
£ 249.00
Candle Stand  - La Collection Privée - Couture Stand
La Collection Privée - Couture Stand
5 shades available
From £ 48.00
-
color
Toile de Jouy
Snuffer  - La Collection Privée - Candle Snuffer
La Collection Privée - Candle Snuffer
£ 46.00
Exclusive
Bouquet Privé  - Home Fragrance Diffuser
Home Fragrance Diffuser
£ 359.00
(£ 2,393.33/L)
Exclusive
D-Air  - Dior x Compoz Fragrance Diffuser - home diffuser
Dior x Compoz Fragrance Diffuser - home diffuser
£ 1,320.00
Dior Beauty Digital Gift Card
1 shade available
From £ 50.00 to £ 1,000.00

Gifts For Travel

Travel in style with must-have on-the-go beauty essentials from Dior. Find the perfect Dior beauty gift to celebrate every moment, even on holidays. Whether it's a summer getaway or a ski adventure, a Dior gift exudes magic and generosity. Explore our collection of travel-size fragrances, stick foundation, stick blush, Miss Dior solid perfumes.

New
Exclusive
Stackable Candle - Limited Edition  - Dior Délice scented Christmas candle
Dior Délice scented Christmas candle
£ 650.00
New
Exclusive
Dior Délice Christmas Candle  - Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
Scented candle - Gingerbread notes - Limited Edition
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
New
Exclusive
Scented Ornament Set - Limited Edition  - 16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
16 tree ornaments and 1 Christmas tree topper
£ 480.00
(£ 40,000.00/Kg)
Exclusive
Bouquet Privé  - Home Fragrance Diffuser
Home Fragrance Diffuser
£ 359.00
(£ 2,393.33/L)
Exclusive
Scented Candles   - La Collection Privée - 10 Fragrances available
La Collection Privée - 10 Fragrances available
£ 131.00
(£ 524.00/Kg)
Refine your candle-burning ritual: pair your Scented Candle with a Candle Stand and accessories - Cover, Wick Trimmer & Snuffer
From £ 131.00
New
Exclusive
Ambre Nuit L’Art du Parfumage Gift Set  - Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
Eau de Parfum, Liquid Soap and Body Lotion
£ 421.00
New
Exclusive
Gris Dior Scent of Luxury Gift Set  - Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
Eau de Parfum and Scented Hand & Body Soap
£ 330.00
Scented Hand and Body Soap & Hydrating Hand and Body Lotion
£ 161.00
Eau de Parfum and hydrating Hand and Body Lotion
£ 351.00
Exclusive
Scented Hand and Body Soap   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 70.00
(£ 233.33/L)
Exclusive
Moisturising Hand and Body Lotion   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 91.00
(£ 303.33/L)
Scented Hand and Body Soap Refill   - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 55.00
(£ 183.33/L)
Moisturising Hand and Body Lotion Refill  - 12 fragrances available - 300ml
12 fragrances available - 300ml
£ 71.00
(£ 236.67/L)
Coming Soon
J'adore Music Box - Limited edition  - J'adore l'Or fragrance - Solar and floral notes
J'adore l'Or fragrance - Solar and floral notes
£ 810.00
(£ 16,200.00/L)

Gifts For Weddings

Find the perfect Dior beauty gift for weddings. Whether it's your wedding day perfume or a gift for the bridemaids, a Dior wedding gift exudes magic and generosity. Browse our curated selection from the iconic Lip Glow Oil and timeless Miss Dior perfume to luxurious La Collection Privée Christian Dior fragrances, exceptional skincare or ready-made gift sets. Add an extra touch with personalisation or engraving service, exclusively available on Dior.com.

Diorshow 5 Couleurs  - 5-eyeshadow palette - Intense colours and spectacular finishes - Longwear
Try it on
5-eyeshadow palette - Intense colours and spectacular finishes - Longwear
18 shades available
£ 60.00
(£ 8,571.43/Kg)
Diorshow Flash Stick  - Eyeshadow stick - Ultra-gliding texture and radiant colour - 24-hour wear
Try it on
Eyeshadow stick - Ultra-gliding texture and radiant colour - 24-hour wear
6 shades available
£ 36.00
(£ 22,500.00/Kg)
Dior Backstage Glassy Glow Stick  - Multi-use balmy highlighter stick
Try it on
Multi-use balmy highlighter stick
8 shades available
£ 37.00
(£ 6,166.67/Kg)
Dior Backstage Airflash Mist  - Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
1 shade available
£ 35.00
(£ 350.00/L)
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Dior Paradise  - Unisex eau de parfum - Almond notes
Unisex eau de parfum - Almond notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Jasmin des Anges  - Unisex eau de parfum - floral, apricot and honey notes
Unisex eau de parfum - floral, apricot and honey notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
New
Miss Dior Eau de Parfum  - Floral, vanilla, and sensual notes
Floral, vanilla, and sensual notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,633.33/L)
Bestseller
Miss Dior Essence  - Essence de parfum - jammy, floral and woody notes
Essence de parfum - jammy, floral and woody notes
Intensity
From £ 95.00
-
Spray
35 ml
(£ 2,714.29/L)
Miss Dior Blooming Bouquet  - Eau de Toilette - fresh and tender notes
Eau de Toilette - fresh and tender notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Exclusive
Miss Dior Mini Miss Mix & Match  - Personalise the couture case of your Miss Dior Mini Miss perfume
Personalise the couture case of your Miss Dior Mini Miss perfume
From £ 30.00
J'adore Intense  - Parfum - floral and honeyed notes
Parfum - floral and honeyed notes
Intensity
From £ 82.00
-
Spray
35 ml
(£ 2,342.86/L)
J’adore Eau de Parfum  - Solar and floral notes
Solar and floral notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,633.33/L)
Dior Addict Rosy Glow  - Eau de Parfum - rose and lychee notes
Eau de Parfum - rose and lychee notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Dior Addict Purple Glow  - Eau de Parfum - iris and raspberry notes
Eau de Parfum - iris and raspberry notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Dior Forever Skin Glow foundation, Skin Correct concealer & Kabuki Brush N°18 - Gift Set
£ 139.00
Dior Forever Skin Correct, Dior Backstage Glassy Glow Stick & Dior Solar Self-Tanning Drops
£ 129.00
Dior Forever Skin Veil  - Makeup base - Glow finish - 24-hour hydration - SPF 25 PA++
Makeup base - Glow finish - 24-hour hydration - SPF 25 PA++
1 shade available
£ 49.00
(£ 1,400.00/L)
Bestseller
Dior Forever Skin Glow  - Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
45 shades available
£ 54.00
(£ 1,800.00/L)
Dior Forever Skin Perfect  - Blurring foundation stick - Medium coverage - 24-hour wear and hydration
Blurring foundation stick - Medium coverage - 24-hour wear and hydration
25 shades available
£ 49.00
(£ 4,900.00/Kg)
Dior Forever Skin Correct  - Concealer - High coverage - 24-hour hydration and wear
Try it on
Concealer - High coverage - 24-hour hydration and wear
28 shades available
£ 35.00
(£ 3,181.82/L)
Dior Forever On Set Powder  - Loose setting powder - Invisible blurring matte finish
Loose setting powder - Invisible blurring matte finish
5 shades available
£ 48.00
(£ 2,400.00/Kg)
Dior Backstage Glow Maximizer Palette  - Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
Try it on
Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
8 shades available
£ 47.00
(£ 4,700.00/Kg)
Dior Backstage Rosy Glow  - Powder blush with pH-activated colour
Try it on
Powder blush with pH-activated colour
10 shades available
£ 35.00
(£ 7,777.78/Kg)
Dior Backstage Rosy Glow Stick  - Colour-reviving and pH-activated blush stick
Try it on
Colour-reviving and pH-activated blush stick
11 shades available
£ 37.00
(£ 6,166.67/Kg)
Exclusive
Bestseller
Dior Addict Lip Ritual Gift Set  - Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
£ 72.00
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Oil  - 24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
Try it on
24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
19 shades available
£ 34.00
(£ 5,666.67/L)
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Butter  - 24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
Try it on
24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
9 shades available
£ 34.00
(£ 3,400.00/L)
Personalise the couture case of your shiny lipstick
From £ 31.00
Diorshow Overvolume Waterproof  - Waterproof mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
Waterproof mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
1 shade available
£ 38.00
(£ 5,135.14/L)
Dior Vernis  - Nail polish - couture colour - shine and long wear - gel effect - protective nail care
Nail polish - couture colour - shine and long wear - gel effect - protective nail care
24 shades available
£ 30.00
(£ 3,000.00/L)
Bestseller
Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Activated Serum  - Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
From £ 253.00
-
‎
30 ml
(£ 8,433.33/L)
Exclusive
Dior Prestige Exceptional Micro-Nutritive and Repairing Ritual  - Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
£ 419.00
Bestseller
Dior Capture Le Sérum  - Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
Face and neck serum - high-performance anti-aging correction - wrinkles and firmness
From £ 99.00
-
‎
30 ml
(£ 3,300.00/L)
Bestseller
Dior Capture High-Performance Anti-Ageing Correction Ritual  - Lotion 50ml, Serum 10ml and Day Cream 50ml Gift Set
Lotion 50ml, Serum 10ml and Day Cream 50ml Gift Set
£ 110.00
Dior Solar The Self-Tanning Drops  - Illuminating self-tanning drops for face and neck
Illuminating self-tanning drops for face and neck
£ 57.00
(£ 1,900.00/L)
NEW Dior Solar Self-Tanning Drops, Sublimating Body Oil & Body Self-Tanning Gel - Gift Set
£ 178.00
L'Eau Micellaire OFF/ON  - Micellar water makeup remover for face, eyes and lips – Removes all makeup types
Micellar water makeup remover for face, eyes and lips – Removes all makeup types
£ 45.00
(£ 257.14/L)
Bestseller
La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser  - Purifying and hydrating face cleanser
Purifying and hydrating face cleanser
£ 49.00
(£ 326.67/L)
Sauvage Extrait  - Extrait de Parfum - Woody notes
Extrait de Parfum - Woody notes
Intensity
£ 153.00
(£ 3,060.00/L)
Bestseller
Sauvage Elixir  - Spicy and woody notes
Spicy and woody notes
Intensity
From £ 149.00
-
Spray
60 ml
(£ 2,483.33/L)
Dior Homme Parfum  - Floral and woody notes
Floral and woody notes
Intensity
From £ 109.00
-
Spray
50 ml
(£ 2,180.00/L)
Dior Homme Intense  - Eau de parfum intense - woody and vanilla notes
Eau de parfum intense - woody and vanilla notes
Intensity
From £ 89.00
-
Spray
50 ml
(£ 1,780.00/L)
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Dior Paradise  - Unisex eau de parfum - Almond notes
Unisex eau de parfum - Almond notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Rose Star  - Unisex eau de parfum - floral and ambery notes
Unisex eau de parfum - floral and ambery notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
New
Miss Dior Eau de Parfum  - Floral, vanilla, and sensual notes
Floral, vanilla, and sensual notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,633.33/L)
Bestseller
Miss Dior Essence  - Essence de parfum - jammy, floral and woody notes
Essence de parfum - jammy, floral and woody notes
Intensity
From £ 95.00
-
Spray
35 ml
(£ 2,714.29/L)
Bestseller
Miss Dior Melt-in Hand Cream   - Scented hydrating hand cream
Scented hydrating hand cream
£ 54.00
(£ 1,080.00/L)
Miss Dior Comforting Body Cream  - Scented hydrating body cream
Scented hydrating body cream
£ 83.00
(£ 553.33/L)
J'adore Intense  - Parfum - floral and honeyed notes
Parfum - floral and honeyed notes
Intensity
From £ 82.00
-
Spray
35 ml
(£ 2,342.86/L)
J’adore Eau de Parfum  - Solar and floral notes
Solar and floral notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,633.33/L)
Dior Addict Rosy Glow  - Eau de Parfum - rose and lychee notes
Eau de Parfum - rose and lychee notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Dior Addict Purple Glow  - Eau de Parfum - iris and raspberry notes
Eau de Parfum - iris and raspberry notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Exclusive
Bestseller
Dior Addict Lip Ritual Gift Set  - Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
£ 72.00
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Butter  - 24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
Try it on
24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
9 shades available
£ 34.00
(£ 3,400.00/L)
Personalise the couture case of your shiny lipstick
From £ 31.00
Rouge Dior On Stage Ink  - Transfer-proof liquid lipstick - Blurring matte finish
Transfer-proof liquid lipstick - Blurring matte finish
10 shades available
£ 40.00
(£ 6,666.67/L)
Dior Forever Skin Glow foundation, Skin Correct concealer & Kabuki Brush N°18 - Gift Set
£ 139.00
Dior Forever Skin Correct, Dior Backstage Glassy Glow Stick & Dior Solar Self-Tanning Drops
£ 129.00
Dior Forever Skin Veil  - Makeup base - Glow finish - 24-hour hydration - SPF 25 PA++
Makeup base - Glow finish - 24-hour hydration - SPF 25 PA++
1 shade available
£ 49.00
(£ 1,400.00/L)
Bestseller
Dior Forever Skin Glow  - Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
45 shades available
£ 54.00
(£ 1,800.00/L)
Dior Forever Skin Perfect  - Blurring foundation stick - Medium coverage - 24-hour wear and hydration
Blurring foundation stick - Medium coverage - 24-hour wear and hydration
25 shades available
£ 49.00
(£ 4,900.00/Kg)
Dior Forever Skin Correct  - Concealer - High coverage - 24-hour hydration and wear
Try it on
Concealer - High coverage - 24-hour hydration and wear
28 shades available
£ 35.00
(£ 3,181.82/L)
Dior Forever On Set Powder  - Loose setting powder - Invisible blurring matte finish
Loose setting powder - Invisible blurring matte finish
5 shades available
£ 48.00
(£ 2,400.00/Kg)
Dior Backstage Glow Maximizer Palette  - Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
Try it on
Multi-use Highlighter and Blush makeup palette - multi-reflective glow
8 shades available
£ 47.00
(£ 4,700.00/Kg)
Dior Backstage Glassy Glow Stick  - Multi-use balmy highlighter stick
Try it on
Multi-use balmy highlighter stick
8 shades available
£ 37.00
(£ 6,166.67/Kg)
Dior Backstage Airflash Mist  - Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
1 shade available
£ 35.00
(£ 350.00/L)
Dior Backstage Rosy Glow Stick  - Colour-reviving and pH-activated blush stick
Try it on
Colour-reviving and pH-activated blush stick
11 shades available
£ 37.00
(£ 6,166.67/Kg)
Diorshow 5 Couleurs  - 5-eyeshadow palette - Intense colours and spectacular finishes - Longwear
Try it on
5-eyeshadow palette - Intense colours and spectacular finishes - Longwear
18 shades available
£ 60.00
(£ 8,571.43/Kg)
Diorshow Overvolume Waterproof  - Waterproof mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
Waterproof mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
1 shade available
£ 38.00
(£ 5,135.14/L)
Diorshow Brow Styler  - Waterproof brow pen - Ultra-precise line - 24-hour wear
Try it on
Waterproof brow pen - Ultra-precise line - 24-hour wear
7 shades available
£ 33.00
(£ 366,666.67/Kg)
Bestseller
Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Activated Serum  - Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
Exceptional Correcting Micro-Nutritive Serum
From £ 253.00
-
‎
30 ml
(£ 8,433.33/L)
Exclusive
Dior Prestige Exceptional Micro-Nutritive and Repairing Ritual  - Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
Face and Neck Lotion 30ml, Serum 30ml and Day Cream 15ml Gift Set
£ 419.00
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle  - Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
Exceptional repairing and regenerating cream - Refillable
£ 385.00
(£ 7,700.00/L)
Dior Prestige La Micro-Brume de Rose  - Exceptional revitalising face mist - hydrates and plumps
Exceptional revitalising face mist - hydrates and plumps
£ 240.00
(£ 3,200.00/L)
Dior Capture Night Cream  - Face night cream - high performance age-defying correction, targets wrinkles and firmness
Face night cream - high performance age-defying correction, targets wrinkles and firmness
£ 119.00
(£ 2,380.00/L)
Bestseller
Dior Capture High-Performance Anti-Ageing Correction Ritual  - Lotion 50ml, Serum 10ml and Day Cream 50ml Gift Set
Lotion 50ml, Serum 10ml and Day Cream 50ml Gift Set
£ 110.00
Dior Solar The Self-Tanning Drops  - Illuminating self-tanning drops for face and neck
Illuminating self-tanning drops for face and neck
£ 57.00
(£ 1,900.00/L)
NEW Dior Solar Self-Tanning Drops, Sublimating Body Oil & Body Self-Tanning Gel - Gift Set
£ 178.00
Bestseller
La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser  - Purifying and hydrating face cleanser
Purifying and hydrating face cleanser
£ 49.00
(£ 326.67/L)
L'Eau Micellaire OFF/ON  - Micellar water makeup remover for face, eyes and lips – Removes all makeup types
Micellar water makeup remover for face, eyes and lips – Removes all makeup types
£ 45.00
(£ 257.14/L)
Miss Dior Blooming Bouquet  - Eau de Toilette - fresh and tender notes
Eau de Toilette - fresh and tender notes
Intensity
From £ 69.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,300.00/L)
Exclusive
Miss Dior Mini Miss Mix & Match  - Personalise the couture case of your Miss Dior Mini Miss perfume
Personalise the couture case of your Miss Dior Mini Miss perfume
From £ 30.00
L'Or de J'adore  - Perfume Essence - solar and floral notes
Perfume Essence - solar and floral notes
Intensity
From £ 122.00
-
Spray
35 ml
(£ 3,485.71/L)
J’adior Solid Perfume J’adore Eau de Parfum		  - Alcohol-free fragrance stick - solar and floral notes
Alcohol-free fragrance stick - solar and floral notes
Intensity
£ 69.00
(£ 21,562.50/Kg)
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Butter  - 24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
Try it on
24-hour hydrating high-shine lip treatment - Peptide + Ceramide
9 shades available
£ 34.00
(£ 3,400.00/L)
Bestseller
Dior Addict Lip Glow Oil  - 24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
Try it on
24h hydrating lip oil - 3 ultra-glossy finishes
19 shades available
£ 34.00
(£ 5,666.67/L)
Bestseller
Dior Forever Skin Glow  - Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
Glow foundation - High coverage - 24-hour wear and 48-hour hydration
45 shades available
£ 54.00
(£ 1,800.00/L)
Dior Backstage Airflash Mist  - Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
Multi-use makeup setting spray and hydrating mist - 24h wear and hydration
1 shade available
£ 35.00
(£ 350.00/L)
Dior Backstage Rosy Glow  - Powder blush with pH-activated colour
Try it on
Powder blush with pH-activated colour
10 shades available
£ 35.00
(£ 7,777.78/Kg)
Diorshow Overvolume  - Mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
Try it on
Mascara - Extreme volume and lash-by-lash definition - 24-hour wear
4 shades available
£ 38.00
(£ 5,135.14/L)
Airflash Mist setting spray, Lip Glow Butter and Glassy Glow Stick highlighter - Gift Set
£ 106.00
Exclusive
Bestseller
Dior Addict Lip Ritual Gift Set  - Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
Lip Glow, Lip Glow Oil and mini Lip Maximizer
£ 72.00
Bestseller
Try it First
Oud Ispahan  - Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Unisex eau de parfum - woody and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Bestseller
Try it First
Gris Dior  - Unisex eau de parfum - chypre notes
Unisex eau de parfum - chypre notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Try it First
Ambre Nuit  - Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Unisex eau de parfum - ambery and floral notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Tobacolor  - Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Unisex eau de parfum - ambery and gourmand notes
Intensity
From £ 175.00
-
Spray
50 ml
(£ 3,500.00/L)
Sauvage Extrait  - Extrait de Parfum - Woody notes
Extrait de Parfum - Woody notes
Intensity
£ 153.00
(£ 3,060.00/L)
Bestseller
Sauvage Elixir  - Spicy and woody notes
Spicy and woody notes
Intensity
From £ 149.00
-
Spray
60 ml
(£ 2,483.33/L)
Sauvage Eau de Parfum  - Citrus and vanilla notes
Citrus and vanilla notes
Intensity
From £ 76.00
-
Spray
30 ml
(£ 2,533.33/L)
Exclusive
Limited
Sauvage Essentials Gift Set  - Eau de Parfum 60ml, Face Cleanser and Serum - Limited Edition
Eau de Parfum 60ml, Face Cleanser and Serum - Limited Edition
£ 156.00
Dior Homme Intense  - Eau de parfum intense - woody and vanilla notes
Eau de parfum intense - woody and vanilla notes
Intensity
From £ 89.00
-
Spray
50 ml
(£ 1,780.00/L)
Dior Homme Parfum  - Floral and woody notes
Floral and woody notes
Intensity
From £ 109.00
-
Spray
50 ml
(£ 2,180.00/L)
Awarded
Dior Homme Original  - Eau de toilette - woody and floral notes
Eau de toilette - woody and floral notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
50 ml
(£ 1,580.00/L)
Eau Sauvage Eau de Toilette  - Citrus and woody notes
Citrus and woody notes
Intensity
From £ 79.00
-
Spray
50 ml
(£ 1,580.00/L)

Every year brings endless opportunities to treat your loved ones to a piece of the Dior dream. Enter the Dior gift guide, a treasure of enchanting Christimas gifts and unforgettable birthday gifts, loving Valentine's Day gifts and Mother's Day gifts they will cherish for years to come. Dior perfume, makeup, skincare and more, discover a beauty gift they will adore.

Welcome back,

Receive my Invoice

We have taken into account your request. You should receive your invoice within a few minutes.

Receive my Invoice

Login to receive easily all your Dior.com orders

Receive my Invoice

We could not find any order that match the informations you have provided, please check them again

A product is currently unavailable

Please note that one of the products you recently added to your cart is currently unavailable.

Contact Us

You can contact us by phone, WhatsApp or via the contact form

Contact a Dior Ambassador using one of the following options: